Bitwa o Hoth Battlefront w Paintball Podlasie

Bitwa o Hoth Battlefront

Bitwa o Hoth Battlefron

Już 5 lutego zapraszamy na ogólnopolską mega imprezę paintballową do Paintball Podlasie: BITWA O HOTH BATTLEFRONT!

Jednego dnia w czterech lokalizacjach w całej Polsce odbędzie się bitwa scenariuszowa w klimacie Gwiezdnych Wojen – Bitwa o Hoth Battlefront. Scenariusz realizowany na leśnym polu paintballowym w Osmoli. Jest to pierwsza z serii imprez scenariuszowych organizowanych przez Paintball w Polsce wraz z firmami paintballowymi, które działają na rzecz popularyzacji i rozwoju sportu paintballowego w naszym kraju.

Aby zapisać się na grę w Paintball Podlasie należy zalogować/zarejestrować się na portalu Paintball w Polsce i zakupić bilet wstępu, wybierając lokalizację oraz stronę konfliktu (szczegóły na stronie wydarzenia).

Informacje organizacyjne:

Podczas gry scenariuszowej obowiązuje zasada FPO (field paint only).
Karton kul (RPS w formule zimowej) – 150 zł
worek kul – 40 zł

w ramach biletu wstępu zapewniamy:

  • Przeprowadzenie scenariuszy
  • nieograniczony dostęp do HP (4500 psi)
  • ciepłe napoje (kawa, herbata)
  • ciepły posiłek
  • ognisko

Dla graczy nie posiadających własnego sprzętu będzie czekał zestaw do gry (marker, mundur, maska + 500 kul) w cenie 60 zł. Ilość zestawów ograniczona, prosze o wcześniejszą rezerwację.

Na zakończenie zabawy zostanie przeprowadzone losowanie. Wśród graczy, zostanie wylosowana nagroda główna za najlepsze przebranie w klimacie Gwiezdnych Wojen oraz drobne nagrody od Paintball w Polsce i sklepu z kubkami paintballowymi Wespół Zespół.

Z uwagi na ograniczoną ilość sprzętu do wypożyczenia oraz potrzebę zapewnienia wystarczającej ilości kul, każdy gracz oprócz rejestracji i zakupu biletu na PwP proszony jest o wypełnienie formularza poniżej.

Zgłoszenia przyjmujemy do 1 lutego 2017. Gra odbędzie się przy minimum 16 zgłoszonych graczach, w przypadku mniejszej frekwencji organizator zastrzega sobie możliwość odwołania imprezy (pieniądze za zakupione bilety zostaną niezwłocznie zwrócone na konto wpłacającego).

Widzimy się 5 lutego na polu w Osmoli!

NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!

Formularz rezerwacyjny

 

Dodaj komentarz