VII Amatorski Turniej Paintballowy

ZAPRASZAMY NA VII
AMATORSKI TURNIEJ PAINTBALLOWY!

Jak co roku zapraszamy wszystkich miłośników sportu paintballowego na nasze małe święto w pięknych okolicznościach podlasia! Już szósty raz będziemy rywalizować  i zmagać się z o nagrody i puchary. Podczas naszego turnieju nie ma przegranych, nikt nie wróci z pustymi rękoma a przyjemność z gry i obcowania z niesamowitą ekipą jest bezcenna. Oprócz sportowej rywalizacji, cele jakie przyświecają Turniejowi to:  doskonała zabawa, sprawdzenie się w boju, poznanie swoich możliwości,  a niekiedy także pokonanie barier, oraz atrakcyjne spędzenie czasu.

Paintball to sport dla wszystkich!

Turniej będzie składał się z trzech części:

1 sierpnia (sobota)

Część 1: Turniej na wózkach

Część 2: Turniej elektryczny

2 sierpnia (niedziela)

Część 3: Turniej leśny

Miejsce i termin:

1-2 sierpnia 2020 r. w Osmoli  na polu speedballowym w Paintball Podlasie.

START  sobota o godz.: 10:00 (drużyny zapraszamy od 9:00),  niedziela o godzinie 10:00 (drużyny zapraszamy od 9:00)

Zobacz mapkę dojazdu

UWAGA!
Rozgrywki w każdym turnieju odbędą się przy minimum 3 zgłoszonych drużynach.

Kto może wziąć udział?

KAŻDY! zapraszamy wszystkich! Panie, Panowie, Dziewczyny i Chłopaki. Wystarczy, że jesteś miłośnikiem paintballa lub jeszcze nigdy nie grałeś, a chcesz spróbować. Jedyny warunek to ukończone 15 lat (udział możliwy za pisemną zgodą rodzica/opiekuna  – do pobrania poniżej). Jeżeli masz co najmniej 18 lat – samodzielnie podpisujesz oświadczenie na miejscu.  Górnych granic wiekowych brak!

oświadczenie rodzica/opiekuna (dla uczestników poniżej 18 roku życia)

W związku z amatorskim charakterem Turnieju, w rozgrywkach nie mogą wziąć udział osoby, które w sezonach 2019, 2020 brały udział w rozgrywkach w ramach Polskiej Ligi Paintballowej.

Drużyny:

W turnieju biorą udział drużyny 3 osobowe w rozgrywkach dla osób na wózkach i elektrycznych oraz 5 osobowe w rozgrywkach leśnych.

Czym gramy?

Zawodnicy w zależności od turnieju, w którym będą brali udział będą używać markerów mechanicznych, elektrycznych lub pompek . Gracze, którzy zgłoszą się do turnieju leśnego mogą grać własnym sprzętem lub skorzystać ze sprzętu organizatora (w czasie turnieju Paintball Podlasie nie pobiera dodatkowej opłaty za wypożyczenie sprzętu). Podczas Turnieju zawodnicy grają kulami organizatora (FPO). Rezerwacje na kule są zgłaszane wraz ze zgłoszeniem drużyny na turniej.
Rozgrywki elektryczne są prowadzone na profesjonalnym polu do speedballa, z dmuchanymi figurami, zabezpieczonym siatką. Natomiast rozgrywki leśne na specjalnie przygotowanym polu leśnym o powierzchni 1.5 ha. Pola zostaną specjalnie przygotowane pod kątem bezpieczeństwa dla grających i kibiców. 

Koszty udziału:

Wpisowe wynosi 50 zł od zawodnika za każdą część turnieju. W przypadku kiedy zawodnik bierze udział w rozgrywkach elektrycznych oraz leśnych, koszt wpisowego wynosi 100 zł.

W ramach wpisowego zawodnicy mają, oprócz oczywiście organizacji Turnieju, zapewnioną zamkniętą strefę zawodnika, „kącik” z gorącymi napojami, oraz ciepłe grillowe lub barowe danie. Za każdą część Turnieju przysługują oddzielne puchary, medale oraz nagrody. Na Amatorskim Turnieju Paintballowym każdy zawodnik ze zwycięzkich drużyn otrzymuje oddzielny puchar, medal oraz dyplom.
Zgłoszenia na Turniej przyjmujemy poprzez formularz znajdujący się na dole strony.

Wpłaty wpisowego dokonujemy na konto: Spółdzielnia Socjalna „ESSKAPADA”Osmola 111, 17-306 Dziadkowice BGŻ BNP Paribas: 11 2030 0045 1110 0000 0242 8690

Dzięki naszemu sponsorowi:

logo

uczestnicy z niepełnosprawnościami nie płacą za kule.

Od graczy na wózkach nie pobieramy także wpisowego.

Kule:

Podczas turnieju obowiązuje zasada FPO. Kule rezerwujemy w momencie rejestracji drużyny na turniej i opłacamy przy odbiorze w dniu rozgrywek.

Asortyment kul oraz ceny zostanie podany po 1 lipca br.

Baza noclegowa:

Pustelnia Sękalik (ok. 1 km)

Karczma Upita (ok. 15 km)

Folwark Księżnej Anny (ok. 20 km)

Biesiadny Dwór (ok. 15 km)

Ziołowy Zakątek (ok. 20 km)

Do dyspozycji udostępniamy ponadto miejsce biwakowe (namiot, przyczepa, itp.)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Formularz zgłoszeniowy VII ATP

Kontakt
Rezerwacja kul*Gracze niepełnosprawni nie wypełniają pola \\\"Rezerwacja Kul\\\". Kule na grę zapewnia sponsor Assassins-Arms.

ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 26 LIPCA 2020!

Komentowanie jest wyłączone.